Страсті за Ревізором

 ‐ 

Про проект

Пост-шоу "Страсті за Ревізором" - оригінальний проект Нового каналу від творців "Ревізора". Формат і концепція розроблені Творчим об'єднанням Вікторії Бурдукової. У пост-шоу обговорюються ревізії, їх суперечливі моменти, розглядаються рішення Ревізора і те, як вони змінили долі героїв.

Ведучий - Сергій Притула"Ревізор" в студії представляє шеф-редактор проекту Ганна Жижа. Також в пост-шоу буде з'являтися і ведуча Оля Фреймут

Всі пристрасті, що вирують після приїзду в місто "Ревізора", тепер будуть зібрані в одному шоу! Бійки, скандали, виклик охорони, заяви до міліції, вихід у ТОП новинних стрічок - найяскравіші події ревізій обговорять у пост-шоу "Страсті за Ревізором". До студії запросять команду "Ревізора" та спраглих сатисфакції: господарів закладів, звільнених адміністраторів, принижених шеф-кухарів та офіціантів, постійних клієнтів. Всі вони отримають можливість розповісти СВОЮ правду.
 
Одночасно кожний із гостей має бути готовим захистити власну позицію. Адже всі аргументи зазнають перевірки. А шокуючі кадри ревізій допоможуть розставити всі крапки над "і". Модератор дискусії, ведучий Сергій Притула, буде дотримуватися нейтралітету у ставленні до кожної з сторін. Однак це не завадить йому мати власну позицію.
 
Експерти шоу - досвідчені готельєри, ресторатори та юристи розкажуть, як споживачеві захистити свої права, зіткнувшись з неякісним товаром або послугою.
 
Прем'єра - 3 березня після випуску програми "Ревізор".

Повернутися назад
  дивіться
на новому